Uudised

Külmparafiini hooldus kätele

See on lihtne ja efektiivne protseduur, millel on käte nahale sügavniisutav toime. Ideaalne neile, kes ei talu tugevatoimelisi soojaprotseduure ja kellel on kuiv nahk.

Külm parafiiniteraapia on ideaalne taastav ja toitev hooldus kuivale ning tundlikule nahale. Suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks. Hooldus muudab kuiva, kareda ja paksenditega naha kätel pehmeks, elastseks ja ühtlustab nahatooni. Parafiinmähise toimel tekib sügavniisutav minisauna efekt. Tulemust näete kohe. Esmalt nahk kooritakse, seejärel kantakse nahale parafiinmask. Järgneb kilemähis ja selle peale asetatakse parima tulemuse saavutamiseks froteekinnas või -suss. Toimeaeg kuni 15 minutit. Lõpetuseks vastav hoolduskreem. Ideaalne klientidele, kes ei talu soojaprotseduure või kui soojaprotseduurid on vastunäidustatud. Sobib ülikuiva, ketendava naha ja psoriaasi korral, vereringe häirete (külmad käed) ja naha verevarustuse häirete all kannatajaile.

Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti kuivale ja tundlikule nahale.

Parafiiniravi ei tehta nahapiirkonnale, mis on kahjustunud, põletikuline ja sünnimärkidega kaetud (nahast kõrgemal asetsevad sünnimärgid), ägedate põletike või verejooksu korral.

Parafiinihoolduse hindadega saad tutvuda hinnakirjas.

Teenuse broneerimiseks helista palun 56111191 või broneeri online.