Haprad küüned

Haprad, lõhenevad, pehmed või õhukesed küüned on üsna tavaline probleem. Seda esineb umbes 20% Euroopa ja Põhja-Ameerika rahvastikust ning umbes 2 korda sagedamini naistel.

Millised näevad välja haprad küüned?
Hapraid küüsi iseloomustavad kas pikipidised lõhed või ristipidine kihtide eraldumine küüne vabast servast. Samuti on sageli probleeme küünte pikaks kasvatamisega. Põhjuseid selleks võib olla aga väga palju.

Alljärgnevalt dermatoloogi seletus hapratele küüntele.

Read More

Filler & Contour hooldus ehk süstlavaba botox

Ainulaadne kombineeritud mitmetasandiline kortsude täitmine – lipofilling koos näo modelleerimisega.

Sisaldab innovaatilisi aktiivseid koostisosi. Peamised toimeained on hüaluroonhape ja oligosahhariidid.

Hooldus suurendab adipotsüütide arvu ja suurust. (Sidekoes olevad rasvarakud mis hoiavad naha täidetuna ja pinguldatuna)
Toimeaine sisaldab ohtrasti sesamiini (looduslik antioksüdant, mis on saadud seesamiõlist).
Read More

Millal Sina viimati massaažis käisid?

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

Read More

Külmparafiini hooldus kätele

See on lihtne ja efektiivne protseduur, millel on käte nahale sügavniisutav toime. Ideaalne neile, kes ei talu tugevatoimelisi soojaprotseduure ja kellel on kuiv nahk.

Read More

Irena Eris mandelhappega koorimine näonahale

Juba oktoobrist pakume armsatele klientidele uut, pinguldavat ja nahka uuendavat happekoorimist 20% mandelhappega. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele, ka õrnale ja eriti akneilmingutega nahale.

Happekoorimine on hea võtta ette siis, kui soovid oma näos näha mingeid muutusi. On selleks peale suve liigsest päiksest niiskusvaene nahk, liigne rasueritus, tuhm ja näokontuuri kaotanud nahk, liialt suurte pooridega, ebaühtlase pigmendi jaotusega või mõne sulle tunduva murega.

Read More

Uued tooted kosmeetiku kabinetis

Nüüdsest on kosmeetiku kabinetis kasutuses lisaks Biodroga toodetele ja mehhaanilisele puhastusele ka dr Irena Erise profitoodetel põhinevad erihooldused: kuperroosse naha hooldus, pinguldav ja toitev kollageenhooldus , süvaniisutav kanepiõlihooldus ja happekoorimine unikaalse mandelhappega.

Read More